GALERIA MALARSTWA

 

Nazywam się Mariusz Jedrzejczak i zapraszam serdecznie na stronę galerii El-forti, gdzie można  zapoznać się z moimi pracami. Malarstwem zajmuję się od najmłodszych lat, ale dopiero od czasu, kiedy zostałem rezydentem miasta Ventimiglia, położonego w prowincji Liguria (Italia), zacząłem zajmować się nim zawodowo.

Oprócz malarstwa tradycyjnego (olej, akryl), które konsekwentnie udoskonalam, zajmuję się technikami szybkiego wykonywania obrazów. Sam opracowuję i wdrażam nowe techniki. W europejskich miejscowościach turystycznych, robię wystawy wraz z pokazami wykorzystania tych technik do tworzenia obrazów. Inspirują mnie głównie krajobrazy górskie i nadmorskie, które spotykam na swojej twórczej drodze.

W zakładce info, można zapoznać się z planem wystaw, jakie będę miał w najbliższym czasie.

Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem, absolwentem Politechniki Poznańskiej. Należę do Polskiej Izby Inżynierów. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia robót budowlanych. Od kilku lat swoje zainteresowania i plany zawodowe wiążę z rozwojem energii odnawialnej (biogazownie, fotovoltaika oraz farmy wiatrowe). Osoby zainteresowane budownictwem, zapraszam do odwiedzenia strony  www.el-forti.com.     Obok malarstwa praca ta daje mi ogromną satysfakcję.

 

KONTAKT:

info@el-forti.pl

 

 

galeria obrazów, obrazy olejne, obrazy ręcznie malowane na płótnie, sprzedaż obrazów, malowanie obrazów na ścianach.

 

 

Partnerzy:

Katalog Stron www  Katalog stron 

 

 

 
 
       

 

 
 
         
 
......................
         
...................